FOTOVOLTAİK OFF-GRİD PAKET SİSTEMLERİ

FOTOVOLTAİK OFF-GRİD PAKET SİSTEMLERİ ÇANAKKALE

FOTOVOLTAİK OFF-GRİD PAKET SİSTEMLERİ

Belirli bir günde evler için Off Grid güneş enerjisi sistemlerine sahip olmanın bir çok yararı vardır. Özellikle bu sistemler, elektrik kesildiğinde ve elektrik olmadığında eviniz hala tam güce sahip olacak.

Şebekesiz güneş enerji sistemi tasarımı, güneş ışığını evler için tümüyle kullanılabilir bir enerjiye dönüştürmesini sağlayarak temiz bir enerji kaynağına sahip olabilirsiniz.

Modeller
Evinizde, İş yerinizde Kesintisiz Elektrik
Kullanımı şebeke dışı güneş sistemleri (Off Grid), hiç şebeke hattı bulunmayan yada şebeke hattına bağlanmanın ekonomik olmadığı , yayla-dağ evleri ve kırsal bölgelerde orta ve düşük güçlü enerji talebini karşılamak için kesinlikle mükemmeldir. Şebeke dışı bu sistem elektrik enerjisinin akülerde depolanmasını gerektirir. Sisteme bağlı yükleri (klima, televizyon, lambalar vb.) karşılamak için yeterli akü kapasitesine sahip olacak şekilde tasarlanmalıdır.
Yayla, dağ, köy evleri ve kırsal bölgelerde yaşamak için, elektriğin ne zaman ve nasıl kullanılacağına ilişkin düzenlemeler ve elektrik tüketiminin evinizdeki kullanacağınız elektrikli aletlerin belirlenmesi ve enerji tüketiminin (kWh) yüksek ve minimumda olduğu karanlık kış günleri, Güneşe maruz kalma, Konum ve geceler için hesaplanması çok önemlidir. Off grid sistemi kurulacak evlerde enerji tasarruflu cihazların kullanımına dikkat etmeliyiz.
güneş enerji sistemi

OFF-GRID PAKET ÜRÜNLERİMİZ

1.32KW OFF-GRİD PAKET SİSTEM

2.5KW OFF-GRİD PAKET SİSTEM

3.96KW OFF-GRİD PAKET SİSTEM

5,28KW OFF-GRİD PAKET SİSTEM

7,9KW OFF-GRİD PAKET SİSTEM

10KW OFF-GRİD PAKET SİSTEM

Ürünlerimizle ilgili aşağıdaki form ile veya telefonla bizden detaylı bilgi ve teklif alabilirsiniz. 


Scroll to Top
Sohbet
Yardım ister misiniz ?
Merhaba
Yardım ister misiniz?
Artes Enerji