solimpeks panel

Solimpeks Panel

sOLİMPEKS MONOPERC FOTOVOLTAİK PANEL

Yüksek verimliliğe sahip, monokristal solar hücrelerin yüksek iletkenliği, Uygun sıcaklık katsayısı ile minimum güç kaybı, Zayıf ışık koşullarında mükemmel performans Solimpeks’te Panel’de.

Güneşin az olduğu zamanlarda bile üstün performans !
Kolay temizlenen yüzeye sahip, yansıma önleyici cam sayesinde yüksek oranda ışık soğurma
35mm e kadar 97 Km hızla düşen dolu yağış koşullarına dayanıklı yüzey cam
10 Yıl %90 Verim Garantisi, 25 Yıl %80 Üstü Verim Garantisi
Artı güç toleransı +5W
Temelde ikiye ayrılan fotovoltaik enerji sistemleri kullanım alanlarına göre şu şekilde sıralanmaktadır; Şebeke Bağlantılı Sistemler: Elektrik akımına dönüştürülen şebeke bağlantılı sistemlerde güneşten alınan enerji, fotovoltaik panelleriyle invertere gelir. Inverter, DC akımı ve AC akımı ile bağlantılı olduğu için DC akımını tamamen AC akımına çevirerek şebeke koşullarının kontrolünü sağlar. Tanımlanan koşullar ülke standartlarına uygun voltaj ve frekansın uygunluk seviyesini belirlemektedir.
Çok bilinmeyen fakat önemli bir etkiye sahip olan diğer unsur ise, fazlalıkta olan enerjiyi teknik bir yapıyla enterkonnekte şebekeye aktarılmasıdır. Bu tür sistemler günümüzde sanayi tipi mekanlarda kullanılsa da evsel yapılar da ve pek çok alanda da kullanımı oldukça yaygınlaşmaktadır.

Yüksek verimliliğe sahip, monokristal solar hücrelerin yüksek iletkenliği, Uygun sıcaklık katsayısı ile minimum güç kaybı, Zayıf ışık koşullarında mükemmel performans Solimpeks Fotovoltaik Panel’de.

Ürünlerimizle ilgili aşağıdaki form ile veya telefonla bizden detaylı bilgi ve teklif alabilirsiniz. 


Scroll to Top
Sohbet
Yardım ister misiniz ?
Merhaba
Yardım ister misiniz?
Artes Enerji