Wunder cLS Termal Güneş Kollektörleri

WUNDER ANSG SERİSİ

WUNDER CLS 2509 Güneş Paneli

Solimpeks Termal Güneş kollektörleri Evinizin ve İşletmenizin, güneş enerjisinden faydalanarak kullanım sıcak suyu ve ısıtma için gerekli enerjiye sağlar. Termal güneş kollektörleri cebri sistemlerde güneş enerjisini en az kayıpla ısıya çevirmek için kullanılan en önemli üründür.Cebri sirkülasyonlu ( pompalı ) ve doğal sirkülasyonlu sistemler için kullanılır.

Solimpeks Termal Güneş enerjisi kollektörleri, yüksek üretim teknolojisi kullanılarak güneş enerjisinden en yüksek verimi elde etmek için tasarlanmış ürünlerdir. Solar keymark olmak üzere birçok uluslararası sertifikalara sahip ürünlerdir.


Güneş enerjisinden maksimum faydalanın. 
Solimpeks güneş kollektörüleri, güneş enerjisini ısıya dönüştüren yüksek verimli düzlemsel kollektörlerdir. Güneş enerjisinden maksimum düzeyde faydalanabilmek için, enerji tasarruflu, çevreye duyarlı sıfır ve artı enerji binalarında kullanılmak üzere yüksek teknoloji ile üretilmiştir.
Solimpeks güneş enerjisi sistemleri kullanımıyla doğal gazlardan ve fosil yakıtlardan kurtulmak, karbon salınımını azaltmak, yaşanabilir bir dünya yaratabilmek mümkündür. Solimpeks Kollektörlerini kullanarak çevreye zararınızı sıfıra indirin. Termal Kollektörler evinizin kullanım sıcak suyununun haricinde evinizin ısıtma sistemine de destek sağlayarak, çevreye duyarlı projelerde eşsiz bir üründür.

SOLİMPEKS TERMAL GÜNEŞ ENERJİSİ KOLLEKTÖRLERİNİ ÜSTÜN YAPAN DETAYLAR

Ürettiğimiz güneş kollektörleri düz zemine, her türlü çatının üzerine ya da çatıya entegre monte edilebilir şekilde tasarlanmıştır. Almanya ve İtalya’da test edilen ürünlerimiz EN 12975 ve Solar Keymark normlarına göre performans ve dayanıklılık testlerine tabi tutulmaktadır.

Her bir güneş kollektörü paketlenmeden önce iki kez test edilir.

Ürünlerimizle ilgili aşağıdaki form ile veya telefonla bizden detaylı bilgi ve teklif alabilirsiniz. 


Scroll to Top
Sohbet
Yardım ister misiniz ?
Merhaba
Yardım ister misiniz?
Artes Enerji