termal montaj seti ve aksesuarlar

montaj seti düz çatı

Solimpeks marka kollektörlerin bir adetinin, uygun yön ve açıda monte edilmesini sağlayan kendinden boyalı montaj ayağı , sehpayı kurmak için gerekli civata ve somunlarını da ihtiva eden, orijinal montaj seti, yere tespit etmek için kullanılacak dübel, tij vs. montaj yapan tarafından sağlanmalıdır.

Modeller
Çatınızdaki Kalite
Solimpeks marka kollektörlerin ikisinin yanyana uygun yön ve açıda monte edilmesini sağlayan kendinden boyalı montaj ayağı , sehpayı kurmak için gerekli civata ve somunlarınıda ihtiva eden, orijinal montaj seti, yere tespit etmek için kullanılacak dübel, tij vs. montaj yapan tarafından sağlanmalıdır.Solimpeks marka 1414 tipinde yatık kollektörlerin bir tekini uygun yön ve açıda monte edilmesini sağlayan kendinden boyalı , sehpayı kurmak için gerekli cıvata ve somunlarınıda ihtiva eden, orijinal montaj seti, yere tespit etmek için kullanılacak dübel, tij vs. montaj yapan tarafından sağlanmalıdır.
Kiremit Çatı Enerji Sistemi

montaj seti kiremi çatı

Solimpeks marka kollektörlerin bir adetinin, uygun yön ve açıda monte edilmesini sağlayan kendinden boyalı montaj ayağı , sehpayı kurmak için gerekli civata ve somunlarını da ihtiva eden, orijinal montaj seti, yere tespit etmek için kullanılacak dübel, tij vs. montaj yapan tarafından sağlanmalıdır.

Modeller
Solimpeks Otomatik Kontrol SSC1

DeltaSol ® CS / 2 ve CS / 4 kontrolörleri, küçük standart güneş enerjisi ve ısıtma sistemlerinde bir HE pompasının hız kontrolü için kullanılır. Hassas ısı miktarı ölçümü sağlayan bir VFD Grundfos Direct Sensor ™ girişinin yanı sıra bir PWM çıkışı ile donatılmıştır. Devreye alma menüsü, kolay ve hızlı bir konfigürasyon sağlar.

Solimpeks Otomatik Kontrol SSC2

SSC 2, özellikle standart güneş enerjisi ve ısıtma sistemlerindeki yüksek verimli pompaların hız kontrolü için geliştirilmiştir. İki PWM çıkışı ve hassas bir ısı miktarı ölçümü sağlayan bir VFD Grundfos Direct Sensor ™ için ek bir giriş ile donatılmıştır. Devreye alma menüsü, sizi yalnızca sekiz adımda ilk yapılandırma için en önemli ayarlamalara yönlendirecektir.

POMPA GRUBU

Pompa Grubu tekLİ

Güneş sirkülasyon ünitesi , güneş paneli sistemlerinde doğru akış oranını ve yeterli miktarda vektör akışkanı sağlayabilmektedir. Güneş enerjisi devresinin dönüş kolundan oluşan ünite, temel fonksiyonelliğin yanı sıra termometreler, çek valf, güvenlik fonksiyonları ve debi okuma / düzenleme gibi aksesuar fonksiyonlarını da entegre eder. Kompakt ve işlevsel tasarım, NOVASOL MONO 6010'un kurulumunu kolaylaştırır ve son derece güvenilir hale getirir .

Pompa Grubu İKİLİ

Ünite, standart olarak sabit eğri veya PWM ile ayarlanabilen bir Grundfos UPM3 Solar ErP- Ready sirkülatör ile tedarik edilir. Talep üzerine, hidrolik özellikler veya enerji verimliliği için farklı sirkülatörler tedarik edilebilir.

Yenilikçi tasarım ve kompakt boyutlar, güneş sirkülasyon ünitesinin koruyucu kapaklarını karakterize eder. 45 kg / m2 yoğunluğa sahip katı KKD ile basılmış olup, ürünün tüm işlevsel unsurlarına karşı korumanın yanı sıra yüksek düzeyde ısı yalıtımı sağlar. NOVASOL DUO 6000 versiyonu , SEITRON ELIOS serisinin kontrol ünitesini entegre edebilir. Kolayca kurulur ve en yüksek performans sağlar.

Ürünlerimizle ilgili aşağıdaki form ile veya telefonla bizden detaylı bilgi ve teklif alabilirsiniz. 


Scroll to Top
Sohbet
Yardım ister misiniz ?
Merhaba
Yardım ister misiniz?
Artes Enerji