Wunder ANSG Termal Güneş Kollektörleri

SOLİMPEKS WUNDER ANSG SERİSİ

Solimpeks termal güneş kolektörleri, evinizin veya işletmenizin kullanım sıcak suyunu enerjisini sağlayabilir, ısınma desteği sağlayabilir ya da herhangi bir proses için gerekli termal enerji ihtiyacınızı güneş sayesinde , tamamen veya destek amaçlı sağlayabilir. Hem cebri sirkülasyonlu (pompalı) hem de doğal sirkülasyona uygundur. Sistem kapalı devre olarak çalıştırılmalıdır.

Yüksek üretim teknolojisi, yüksek verimli selektif yüzeyi, robotik kaynak teknolojisi kullanımı (ultrasonik veya lazer), ısıl kayıpları engelleyen malzemeler ve tasarımıyla size yıllarca hizmet etmek için tasarlandı. 

Modeller


Güneş enerjisinden maksimum faydalanın. 
Geleceğimiz Güneş Enerjisinde
Gelecek nesilleri düşünmek tüm insanlığın görevidir . Gaz, kömür ,petrol ve Doğalgaz gibi fosil yakıtların rezervleri sınırsız değildir. Fosil yakıtların giderek tükenmesi ve kişi başı enerji tüketiminin giderek artması , fosil yakıtlara olan talebin sürekli artmasına ve dolayısı ile fiyatlarının yükselmesine neden olmaktadır .
Doğalgaz gibi fosil yakıt fiyatlarının sürekli artışıyla birlikte ve gelecekte tükenecek olmalarının sonucu olarak ,alternatif enerji kaynaklarına olan ihtiyaç artmaktadır .Güneş enerjisi en önemli kaynakların başında gelir. Enerjide bağımsız olmanın önemi. Ayrıca sera gazlarının çevreye emisyonu dünyadaki iklimde ciddi değişikliklere yol açmaktadır. Dünyanın enerji sorunları için temiz, ekonomik ve etkili bir çözüm, odun, hava, toprak altı ısı ve güneş ışığı gibi sürdürülebilir enerji kaynaklarıdır. Bu kaynaklar tükenmez veya kolayca yeniden temin edilebilir. Bunun yanında pratik olarak çevrede sıfır kirlenmeye yol açarlar
Güneş Tüm Enerjimize Yeter
Solimpeks güneş kollektörleri, güneş enerjisini ısıya dönüştüren yüksek verimli düzlemsel kollektörler dir . Güneş enerjisinden maksimum düzeyde faydalanabilmek için, enerji tasarruflu, çevreye duyarlı sıfır ve artı enerji binalarında kullanılmak üzere yüksek teknoloji ile üretilmiştir.
Solimpeks güneş enerjisi sistemleri kullanımıyla doğal gazlardan ve fosil yakıtlardan kurtulmak, karbon salınımını azaltmak, yaşanabilir bir dünya yaratabilmek mümkündür. Solimpeks Kollektörleri ni kullanarak çevreye zararını sıfıra indirin. Termal Kollektörler evinizin kullanım sıcak suyu nun haricinde evinizin ısıtma sistemine de destek sağlayarak, çevreye duyarlı projelerde eşsiz bir üründür.

SOLİMPEKS TERMAL GÜNEŞ ENERJİSİ KOLLEKTÖRLERİNİ ÜSTÜN YAPAN DETAYLAR

Ürettiğimiz güneş kollektörleri düz zemine, her türlü çatının üzerine ya da çatıya entegre monte edilebilir şekilde tasarlanmıştır. Almanya ve İtalya’da test edilen ürünlerimiz EN 12975 ve Solar Keymark normlarına göre performans ve dayanıklılık testlerine tabi tutulmaktadır. Her bir güneş kollektörü paketlenmeden önce iki kez test edilir.

Ürünlerimizle ilgili aşağıdaki form ile veya telefonla bizden detaylı bilgi ve teklif alabilirsiniz. 


Scroll to Top
Sohbet
Yardım ister misiniz ?
Merhaba
Yardım ister misiniz?
Artes Enerji