Wunder ALS Serpantin Termal Güneş Kollektörleri

WUNDER ANSG SERİSİ

SOLİMPEKS WUNDER ALS SERPANTİN

Evinizin ve İşletmenizin, ile güneş enerjisinden faydalanarak kullanım sıcak suyu ve ısıtma için gerekli enerjiye sağlar. Cebril sistemler için kullanılır.

SolarKeymark sertifikasının yanında on sekiz farklı sertifikaya sahiptir.

Üç farklı ölçüde üretime sahiptir. Alüminyum Tinox Sellektif absorbe yüzeyine sahiptir. Lazer kaynak teknolojisi ile bakır boru alüminyum yüzeye kesintisiz kaynatılır.

Taş Yünü izolasyon ,Temperli prizmatik cam ( Değiştirilebilir cam ) ve Eloksal kaplamalı alüminyum kasaya sahiptir. Tüm Kollektörler ¾’’ dış dişli bağlantı çıkışlarına sahip olup çift taraflı iki adet esnek paslanmaz flexb bağlantı ile birlikte verilmektedir.

Modeller


Güneş enerjisinden maksimum faydalanın. 
Solimpeks güneş kollektörüleri, güneş enerjisini ısıya dönüştüren yüksek verimli düzlemsel kollektörlerdir. Güneş enerjisinden maksimum düzeyde faydalanabilmek için, enerji tasarruflu, çevreye duyarlı sıfır ve artı enerji binalarında kullanılmak üzere yüksek teknoloji ile üretilmiştir.
Solimpeks güneş enerjisi sistemleri kullanımıyla doğal gazlardan ve fosil yakıtlardan kurtulmak, karbon salınımını azaltmak, yaşanabilir bir dünya yaratabilmek mümkündür. Solimpeks Kollektörlerini kullanarak çevreye zararınızı sıfıra indirin. Termal Kollektörler evinizin kullanım sıcak suyununun haricinde evinizin ısıtma sistemine de destek sağlayarak, çevreye duyarlı projelerde eşsiz bir üründür.

SOLİMPEKS TERMAL GÜNEŞ ENERJİSİ KOLLEKTÖRLERİNİ ÜSTÜN YAPAN DETAYLAR

Ürettiğimiz güneş kollektörleri düz zemine, her türlü çatının üzerine ya da çatıya entegre monte edilebilir şekilde tasarlanmıştır. Almanya ve İtalya’da test edilen ürünlerimiz EN 12975 ve Solar Keymark normlarına göre performans ve dayanıklılık testlerine tabi tutulmaktadır.

Her bir güneş kollektörü paketlenmeden önce iki kez test edilir.

Ürünlerimizle ilgili aşağıdaki form ile veya telefonla bizden detaylı bilgi ve teklif alabilirsiniz. 


Scroll to Top
Sohbet
Yardım ister misiniz ?
Merhaba
Yardım ister misiniz?
Artes Enerji